Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Farell, Crowe, Smith, Connelly a Hurt v adaptácii bestselleru Zimný príbeh

Predstavujeme Vám fotografie z nakrúcania filmového fantasy príbehu Winter’s Tale (Zimný príbeh).  V réžijnom debute Akivu Goldsmana (dvorný scenárista Ron Howarda),  na základe knižnej predlohy Marka Helprina vydanej v roku 1983 sa nám predstaví Colin Farell, Jessica Brown Findlay a Rusell Crowe.
V tomto fantazijnom príbehu sa stretnú zlodej, umierajúce dievča a lietajúci biely kôň na pozadí Manhattanu prelomu 19. a 20. storočia.  V tajuplnom New Yorku zúri arktická zima, sprevádzaná dlhými nocami a bielymi svetlami. Život obyvateľov metropoly sa odvíja pod rúškom tajomstiev, preludov a záhad. „Veľké jablko“ však stále zostáva žijúcou tepnou Ameriky, ktorú nik nedokáže zastaviť. Jednej studenej noci sa Peter Late (Colin Farrell), sirota s výnimočnými technickými zručnosťami, pokúsi vylúpiť opevnené sídlo v hornej časti West Side. Myslí si, že dom je prázdny, no mýli sa. Dcéra rodiny, ktorej dom patrí, ani v túto noc domov neopustila. Osud zvláštnu dvojicu privedie dohromady a Peter, írsky zlodej v strednom veku, a Beverly Pennová (Jessica Brown Findlay), mladé umierajúce dievča, sa do seba zamilujú.
colin-farrell-jessica-brown-findlay-winters-tale-400x600 winters-tale-jennifer-connelly-colin-farrell-484x600winters-tale-matt-boomer
Winters-Tale-Image-02-535x763winters-tale-russell-crowe-jessica-brown-findlay-
Winters-Tale-Image-04-535x650winters-tale-russell-crowe-colin-farrell-595x600
Russel Crowe si vo filme zahrá úlohu gangsterského bossa Perlaho Soamesa, zákerného nepriateľa írskeho zlodeja Petra Lakea, ktorého hrá Colin Farell. Vo filme sa objaví aj ďalšia plejáda známych hereckých mien ako Jennifer Connelly, Will Smith, Matt Bomer, Lucy Griffiths, Eva Marie Saint alebo William Hurt. O hudbu k filmu sa podpíše Hans Zimmer.
winters-tale-colin-farrell-jessica-brown-findlay-Winters-Tale-Image-03-535x686winters-tale-colin-farrell1
winters-tale-russell-crowe-600x422
Film sa nakrúca v New Yorku a jeho natáčanie bolo prerušené počas vyčínania hurikánu Sandy. Ten priamo udrel na mesto New York, kde spôsobil aj najväčšie škody a prinútil filmárov k nedobrovolnej pauze, ktorá trvala skoro 3 mesiace.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]HQPYttDSgKk[/youtube]
Predpokladaná premiéra filmu je na jar roku 2014.
Zdroje : JustJared.com, Filmofilia.com, io9.com
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor