Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Expendables 3 – prvé fotky Stathama, Lundgrena, Crewsa a Couturea.

Nedávno sme Vám priniesli prvé fotografie z nakrúcania pokračovania Expendables 3, ktoré práve prebieha v Bulharsku  a na ktorých ste mohli vidieť Sylvestra Stalloneho a jeho štáb, ako aj fotografie Mela Gibsona a Wesleyho Snipesa.

Teraz Vám prinášame fotografie aj ostatných hereckých hviezd a to Randyho Coutura, Jasona Stathama, Terryho Crewsa a Dolpha Ludgrena. Na fotografiách sa nachádza aj Wesley Snipes a Sly Stallone. Fotografie priniesol herec Terry Crews cez sociálnu sieť  WhoSay.

expendables-3-crews-first-lookdolph-ludgren-expendables-3

Expendables_3_Snipes_Crews_EX3

A o čom film bude ?

Film sa točí okolo hlavného záporáka Conrada Stonebanksa (Mel Gibson) ktorý sa pokúsi vyhladiť celú jednotku Expendables.  Barney Ross (Sly Stallone), Lee Christmas (Jason Statham) a zvyšok tímu prišiel do kontaktu s Conradom Stonebanksom (Mel Gibson) už v dávnejšej minulosti pri zakladaní Expendables tímu. Po čase, sa ale cesty Barneyho Rossa a Conrada Stonebanksa rozišli.  Stonebanks sa totiž venoval nelegálnemu obchodu zo zbraňami, a preto ho bol nútený Barney zabiť a obchod zlikvidovať. Aspoň bol o tom presvedčený, že tak aj učinil. Nevedel však, že Conrad svoju smrť nafingoval a smrti unikol a teraz opäť prichádza aby vykonal svoju krvavú pomstu nie len na Rossovi, ale na celom tíme Expendables.  Odpoveďou Barneyho Rossa je aj naverbovanie štyroch mladých žoldákov do tímu, ktorý sú špičkou v hi-tech technológiách a odborníkmi v boji s najnovšími typmi zbraní. Ku starým známym sa preto pripojí  Kellan Lutz, star MMA Ronda Rousey, boxerská hviezda Victor Ortiz a Glen Powell.

Premiéru ma film naplánovanú na 14.8.2014

Zdroje : Comicbookmovie.com, TerryCrews @ Whosay.com

 

Čítať viac...
Nahor