Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Expendables 3 – prvé fotky, prvá synopsa filmu a koho na 100% vo filme uvidíme

Nedávno sme Vám priniesli prvé exkluzívne zábery Sylvestra Stalloneho a jeho štábu z nakrúcania Expendables 3 v Bulharsku a dnes Vám prinášame zábery ďalšej hollywoodskej hviezdy Mela Gibsona a Wesleyho Snipesa. Ako sa očakávalo, Mel Gibson bude hrať hlavného „záporáka“ filmu Conrada Stonebanksa. Úloha černošskej hviezdy Wesleyho Snipesa zatiaľ nie je spresnená. Taktiež na verejnosť prenikla prvá synopsa filmu.
Podľa nej  Barney Ross (Sly Stallone), Lee Christmas (Jason Statham) a zvyšok tímu prišiel do kontaktu s Conradom Stonebanksom (Mel Gibson) už v dávnejšej minulosti pri zakladaní Expendables. Po čase sa ale cesty Barneyho Rossa a Conrada Stonebanksa rozišli.  Stonebanks sa totiž venoval nelegálnemu obchodu zo zbraňami, a preto ho bol nútený Barney zabiť a obchod zlikvidovať. Aspoň bol o tom presvedčený, že tak aj učinil. Nevedel však, že Conrad svoju smrť nafingoval a smrti unikol a teraz opäť prichádza aby vykonal svoju krvavú pomstu nie len na Rossovi, ale na celom tíme Expendables.  Odpoveďou Barneyho Rossa je aj naverbovanie štyroch mladých žoldákov do tímu, ktorý sú špičkou v hi-tech technológiách a odborníkmi v boji s najnovšími typmi zbraní. Ku starým známym sa preto pripojí  Kellan Lutz, star MMA Ronda Rousey, boxerská hviezda Victor Ortiz a Glen Powell.
gibsonex gibsonex2Expendables_3_Snipes_Crews_EX3
Expendables_3_Wesley_S_letiste
Okrem týchto nových tvárí sa nám vo filme 100% predstavia Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Randy Couture, Terry Crews a Arnold Schwarzenegger, Wesley Snipes, Antonio Banderas, Mel Gibson a Harrison Ford.
S ostatnými menami ktoré boli prepierané v mediach to nie je podľa všetkého až tak isté. Je možné,  že sa vo filme objavia alebo sa jedná o dokonalú reklamnú a marketingovú kampaň, ktorá fanúškov napína s uverejnením každej novej správy.  Preto Nicolas Cage, Mickey Rourke, Steven Seagal, Jackie Chan, Milla Jovovich sú buď  pripravený v zálohe alebo ich naozaj vo filme neuvidíme vôbec.
The-Expendables-the-expendables-18305997-1920-1080Expendables 2 promo-1260290
Zdroje : Comicbookmovie.com, Whosay.com
Čítať viac...
Nahor