Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Expendables 3 – Koho vo filme uvidíme a koho nie ?

Expendables 3 ( Nezničiteľní ) sú vo fáze finálnej prípravy a už majú aj dokonca pevne stanovený termín celosvetovej premiéry  – a to 15.8.2014. Filmové servery sa preto predháňajú v poskytovaní „zaručených“ informácií o účinkujúcich v tomto projekte. Pre poriadok by sme si mali ujasniť kto z pôvodnej zostavy sa vo filme objaví. Okrem Sylvestra Stalloneho, ktorý tento „podnik“ stvoril sa vráti Dolph Lundgren (potvrdil osobne), Mickey Rouke (ktorý v druhom pokračovaní vynechal), Jason Statham (opäť potvrdil osobne), Jet Li a Arnold Schwarzenegger. Z ďaľšieho zdroja (francúzska filmová stránka Allocine s priamym napojením na filmového distribútora) potvrdila mená Terryho Crewsa Randyho Coutura. Títo páni by sa mali vo filme objaviť na 100%. Otázkou zostáva účasť Bruce Willisa, ale ten bol potvrdený už z dvoch zdrojov (Allocine, Exflix.com), takže v tímovke sa s ním bude počítať i keď jeho postava sa vo filme môže len mihnúť ako aj postava Arnolda Schwarzenegra. Túto špekuláciu naznačuje informácia bulharského produkčného a filmového servera, ktorý tvrdí, že do Bulharska na natáčanie neprilieta práve títo dvaja páni a tak sa môžeme domnievať, že ich úlohy budú nakrúcané v USA a ich priestor bude značne obmedzený. Čo sa týka účasti nových tvári s istotou môžeme počítať s Wesley Snipesom, s ktorým začal Stallone rokovať ešte počas jeho pobytu za mrežami pre daňové úniky. Objaví sa aj Mel Gibson, ktorému Sly ponúkol režírovanie tretieho dielu, ale ktorý Mel odmietol a prehovorili ho len na účinkovanie v projekte. Melova kariéra už dlhodobejšie stagnuje a preto si herec nemôže vyberať a preberať ponuky a pokračovanie Expenendables by mu mohlo pomôcť v opätovnom nakopnutí kariéry.


 
Expendables-3-e1366786130519

 

Nad kým ešte visí otáznik a kto už bol veľakrát potvrdzovaný a opätovne nepotvrdzovaný je Jackie Chan, ktorý má zásadnú pripomienku k pripravovanému konceptu. Jackovi sa nepozdáva že v pripravovanej tímovke vďaka nadupanému hereckému ansámblu nedostane dostatok priestoru. Chan sa vyjadril úplne jasne: „Natočme niečo špeciálneho, kde budeme len my dvaja“. Netreba však strácať nádej a verme že sa „hviezdy“ dohodnú a že sa rodák z Hong Kongu vo filme objaví.

Ďalšími, ktorí sú ešte v rokovaní, majú byť Nicolas Cage, ex – Xena Lucy Lawless (informáciu o jej účinkovaní priniesol nie moc renomovaný športový web s nulovou povesťou) a Milla Jovovich, ktorá nás presvedčila v sérii Resident Evil, že so zbraňami to dobre vie a k tomu je aj neskutočne sexi. Sám Sly pátral na svojom Tweete po mladšej verzii Sigourney Weaver a treba dodať, že Mila má rozhodne tento potenciál.


 
expendables-3-banner

V neposlednom rade treba spomenúť ešte jedno meno: Steven Seagal. O jeho účasti koľujú fámy už pár rokov a mal sa mihnúť aj v druhom pokračovaní. Teraz však naozaj dôjde k dohode i keď pred pár dňami sa zo Stevenovho tábora ozývalo, že tímovka nie je pre pána Seagala dobrá záležitosť. Teraz sa však z bulharských médií ozýva, že Steven Seagal sa vo filme rozhodne objaví! A prečo by sa malo veriť informáciám bulharských médií? Z jednoduchého dôvodu. Film sa v Bulharsku bude opäť nakrúcať a server Expendablespremiere.com pripomína, že z rovnakého  zdroja prišli informácie o Expendables 2, ktoré boli neskôr potvrdené a pravdivé.


A netreba zabudnúť aj na dalšie mená, ktoré sa s pokračovaním objavili. Antonio Banderas, ktorý sa mal objaviť už v druhom filme a Christopher Lambert. Ten sa vyjadril pre server universe.com, že sa so Stallonem stretol a že pri dvojhodinovom rozhovore sa bavili aj o akčnej tímovke. Chuť zahrať by rozhodne bola, ale uvidí ako to celé dopadne. Vyjadril sa aj k predchádzajúcim filmom s tým, že preferuje prvý film, ktorý niesol výrazný Stalloneho rukopis.

 

A ešte krátke zhrnutie : Režírovať bude Patrick Hughes, scenár píše Sylvester Stallone a premiéra je naplánovaná na 15.8.2014


expendables-premiera-expendables-ii
Zdroje : Sylvester Stallon Twitter, Efllix.com, ExpendablesPremiere, sci-fi universe.com, Expendables Premiere, The Arnold Fans
Čítať viac...
Nahor