Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Ethan Hawke bude rukojemníkom v šialenej hre !

Koncom augusta príde do kín akčný film v hlavnej úlohe s Ethanom Hawkom s názvom Getaway. Film spoločnosti Warner Bros a Dark Castle Entertaiment bude režírovať Courtney Solomon ( Americká kliatba, Dračie diery ). Pôvodné informácie uvádzali, že pôjde o remake filmu The Getaway z roku 1972 so Steve McQueenom, ale nakoniec štúdiá potvrdili, že pôjde o úplne nový a na pôvodný film vôbec nenaväzujúci príbeh.

 

A o čom film vlastne bude ? 

 

Po únose svojej manželky sa Brent Magna za volantom svojho auta vydáva na záchrannú misiu, aby svoju ženu oslobodil. Jeho jedinou nádejou je mladý hacker, ktorý sa stane jeho spojencom. Brent tak musí poslúchať príkazy tajomného hlasu, ktorý s pomocou kamier umiestených v aute sleduje každý jeho krok. Nešťastnou náhodou ich osud spojí s mladou zlodejkou, s ktorou zažijú šialenú jazdu. Ak totiž nesplnia všetky príkazy tajomného hlasu, žena Brenta Magnu bude zabitá.


Selena-Gomez-Getaway-Movie-PosterThe-Getaway-Poster-2013

Film sa začal vyrábať v máji 2012 v bulharskej Sofii a v septembri 2012 sa štáb presunul do americkej Atlanty v štáte Georgia.

 

Vo filme sa okrem Ethana Hawka predstavia Selena Gomez, Paul Freeman, Brce Payne a John Woight.

 

 

Plánovaná celosvetová premiéra je 30.08.2013

 

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor