Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Elizabeth Olsen v strhujúcej milostnej dráme podľa Émile Zolu – In Secret !

Francúzsky spisovateľ Émile Zola bola zakladateľom a najvýznamnejším predstaviteľom naturalistickej školy v literatúre. Podľa jeho knižných diel bolo sfilmovaných množstvo filmov a k nim sa určite pridá aj ten, ktorý sa úspešne prezentoval na filmovom festivale Sundance pod názvom In Secret. Film vychádza z novely Thérese Raquin.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]L58WBZDHP1s[/youtube]
Príbeh nás zavedie do nižšej parížskej vrstvy 60-tich rokov 19. storočia, kde žije životom nespokojnej ženy Therese Raquin (Elizabeth Olsen). Sexuálne utláčaná krásna mladá žena je chytená do manželstva bez lásky so svojím chorým bratrancom Camilleom (Tom Felton), ktorého ovláda jeho despotická teta, madam Raquin (Jessica Lange). Therese trávi svoje dni za pultom malého obchodu a po večeroch sleduje pani domu, ako hrá domino so svojou zvláštnou skupinou priateľov. Všetko sa zmení, keď stretne Laurenta (Oscar Isaac), zvodného priateľa jej manžela. Spolu s ním rozohráva nebezpečnú hru, ktorá môže viesť k tragickým následkom.
elizabeth-olsen-in-secret therese-tom-felton-jessica-lange-600x399 video-undefined-19D715E500000578-652_636x358
Do hlavnej úlohy sa dlho počítalo s Kate Winslet, potom ju ale nahradila Jessica Biel, pričom Laureáta mal hrať Gerard Butler. Na jeseň 2011 boli však preobsadení aj títo herci, a to Oscarom Isaacom a Elizabeth Olsen. Do hlavnej úlohy madame Raquin bola pôvodne obsadená Glenn Close, ale tu nahradila Jessica Lange. Film režíroval Charlie Stratton, na ktorom sa podieľal aj scenáristicky a pre ktorého je to filmový režijný debut.
In-Secret_612x907
Predpokladaná celosvetová premiéra filmu je 21.2.2014 a dúfame, že sa film dostane aj do našich kín.
Zdroje EW.com, Deadline.com
Čítať viac...

Viac v Aktuality

Nahor