Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Elijah Wood a John Cusak v strhujúcom a nervydrásajúcom thrilleri Grand Piano!

Elijah Wood sa dlho nevedel vymaniť z postavy „Hobitieho“ Froda, no jeho posledné filmy hovoria o tom, že je to talentovaný herec svojej generácie. O týchto slovách vás presvedčí aj v novom filme Grand Piano, ktorý mal premiéru počas filmového festivalu Austin Fantastic Fest 2013. Na režisérsku stoličku si sadol španielsky režisér Eugenio Mira, ktorý podľa ohlasov kritiky a verejnosti natočil pôsobivý a desivý thriller, kde herecky exceluje Elijah Wood a herecká legenda John Cusak.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]SdMQffEtQeU[/youtube]
Film rozpráva príbeh geniálneho klavírneho virtuóza Toma Szelnika, ktorý sa vracia na koncertné pódiá po jeho poslednom neúspešnom koncerte, ktorý bol prerušený pre jeho skratové správanie a obrovskú trému. Tom má totiž panický strach a trému z vystupovania pred obecenstvom, ale so svojou fóbiou sa snaží bojovať a premôcť ju práve návratom na scénu novým koncertom. Vo vypredanej sále však Tom nebude bojovať len so svojou trémou a fóbiou, ale počas koncertu nájde odkaz v partitúre, ktorá ho upozorňuje, že je pod hľadáčikom ostreľovača a hrozí smrťou nie len jemu ale aj jeho manželke v hľadisku. Tom preto súhlasí so šialenými požiadavkami tajomného ostreľovača a začína sa boj o prežitie, pri ktorom Tom predvedie svoj životný výkon.
grand piano
grand-piano-elijah-wood grand-piano-movie
Vo filme si okrem Elijaha Wooda a John Cusaka zahrali aj Allen Leech, Kerry Bishé, Dee Wallace, Tamsin Egerton, Alex WinterDon McManus.
grand_piano_ver3 grand_piano_ver2 grand_piano
Či sa film dostane do našej distribúcie nie je ešte potvrdené, ale americká premiéra filmu je stanovená na marec 2014.
Zdroje : Commingsoon.net, Collider.com
Čítať viac...
Nahor