Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Douglas, De Niro, Freeman a Kline to pekne roztočia v Las Vegas!

V Las Vegas sa evidentne dobre baví, žúruje, zabúda a prichádza k problémom. O tom nás presvedčila aj partička okolo Bradleyho Coopera vo filme The Hangover / Vo štvorici po opici (2009). Tentokrát sa do mesta „hriechu“ vráti úplne iná zostava. Ostrieľaní filmoví veteráni ocenení zlatou soškou Oscara – Michael Douglas, Robert de Niro, Morgan Freeman a Kevin Kline sa predstavia v komédii s výstižným názvom – LAST VEGAS. Film bude o štvorici starších priateľov z detstva z rokov 50-tych, ktorí sa rozhodnú vyraziť si z kopýtka v Las Vegas a usporiadať rozlúčku so staromládeneckým životom pre posledného zo štvorice, starého playboya Billyho (Michael Douglas), ktorý sa nikdy nestihol neoženil.  Do Las Vegas na rozlúčku priletí aj Paddy Connelly (Robert de Niro), ktorý má odpor k oslavovaniu a žúrovaniu, ale ctí si dlhoročné priateľské puto a roky spolu prežité. Čo čert nechce, Paddy sa počas pobytu zamiluje do miestnej barovej speváčky a je rád že ho osud zavial do Vegas. To však ale netuší že podobnými citmi zahorel aj oslávenec.

 

[youtube width=“600px“ height=“400px“]IMnr-R7BkkU[/youtube]

 

Roberta de Nira k filmu povedal, že je rád že má film tak skvelý námet a ku obsadeniu kolegov sa vyjadril, že je rád že si zahrá v tomto filme pretože nevedia koľko ešte pobudnú na svete a či sa v takom obsadení ešte niekedy stretnú.

 

[youtube width=“600px“ height=“400px“]VrT-l-VlvAQ[/youtube]

 

Vo filme si zahrajú aj Mary Steenburgen, Jerry Ferrara, Romany Malco, Andrea Moore a Roger Bart.

 

last-vegas-with-douglas-de-niro-freeman-and-klin

 

Režisérsky film vedie Jon Turteltaub (Čarodejníkov učeň, Lovci pokladov 1 & 2), scenár zabezpečili Adam BrooksDan Fogelman. Film má naplánovanú predbežnú premiéru na 1.11.2013.

 

Zdroje : Joblo.com, GeekTyrant.com, FilmoFilia.com

 

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor