Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Conan „Arnie“ sa vráti zrejme v troch filmoch!

Tak to vyzerá, že Arnold Schwarzenegger dobieha to čo stratil svojím politikárčením v kresle guvernéra. Po jeho oficiálnom návrate na plátna kín sme ho videli v dvojke Nepostrádateľných a v nie moc dobrom filme The Last Stand / Konečná. Teraz čakáme na premiéru nového filmu Escape Plan, kde so Sly Stallonem budú utekať z väzenia a film Unknow Soldier. Akoby toho nebolo dosť, napriek tomu, že momentálne prebieha nakrúcanie pokračovania Nepostrádateľných a filmu Sabotage, objavila správa, že Arnold sa neobjaví v pokračovaní filmu Conan. A to nie iba v jednom, ale hneď v troch!
Arnold sa už pred nedávnom vyjadroval, že pokračovanie filmu o neporaziteľnom bojovníkovi má v pláne len hľadá vhodný námet a tím, ktorý by hrdinu po rokoch opäť priviedol na scénu. A zrejme sa to darí. Podľa riaditeľa filmovej spoločnosti Paradox Entertainment – Frederika Malmberga a spoločnosti Universal, ktorá má momentálne autorské práva na postavu Conana, sa tak stalo. Ako sa Malmberg vyjadril : “ Máme perfektný príbeh. Všetci ho milujú. Je to perfektná rola pre Arnolda a Universal studio tím.  Je to najlepší tím aký majú.“ Podľa vyjadrenia bol Arnold  veľmi nápomocný pri tvorbe príbehu. Ako sa vyjadril sám Arnold : “ Musíme urobiť výborného Conana!“
conanconan 2
Podľa Malmberga je správne, že budú ďalšie pokračovania o Connanovi čo ukazuje na nevídaný záujem o fantasy seriál Hra o tróny.
Film by sa podľa neho mal odohrávať mnoho rokov po prvom filme o Conanovi, kedy má Conan už svoj honor a je legendou s vlastným kráľovstvom a ktorý sa do neho vráti v poslednej hodine núdze, kde ako kráľ opäť navodí poriadok a právo.
Pozrite si aj krátke video kde Arnold hovorí o postave Conana.
[youtube width=“500px“ height=“400px“]I8Rz_rKRihE#at=26[/youtube]
Uvidíme ako sa film vyprofiluje a či od záujmu natočiť tri filmy časom nezíde.
Zdroje : thearnoldfans.com
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor