Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Čierna vdova (Scarlett Johansson) súčasťou pokračovania The Avengers

Podľa posledného vyjadrenia a prísľubu režiséra Jossa Whedona spolu s Hawkeym bude veľkou a dôležitou postavou v pripravovanom filme The Avengers: Age of Ultron agentka Natasha Romanovová alias Čierna vdova (Scarlett Johansson).

 

the-avengers-2-age-of-ultron-logo

 

 

 
Toto vyhlásenie je prekvapujúce z dôvodu problémov podpisu zmluvy z predstaviteľkou Čiernej vdovy (Scarlett Johansson), ktorá sa vyjadrila tak ako jej herecký spolubojovník Hawkey (Jeremy Renner), že vo filme mala postava veľmi malý priestor pre svoj rozvoj.
black widowblack_WidoW

 
To by však znamenalo, že film sa nebude sústreďovať len na novo ohlásené postavy – a to Quicksilvera a Scarlet Witch, ktorý vládnu nadprirodzenými schopnosťami a ich úmysly a zmýšľanie nie sú vždy pozitívne, ale že si dá oproti prvým Avengers podstatne viac záležať na Hawkeyeovi. Teraz však režisér pre zmenu novinárom oznámil aj to, že „veľkou súčasťou pokračovania filmu Avengers: Age of Ultron je Natasha Romanovová, pretože postavám, ktoré nemajú vlastnú sériu, proste chcete dať priestor“. Na Čiernej vdove režiséra Whedona navyše baví aj to, že to nie je hrdinka s nadprirodzenými schopnosťami, ale špiónka, ktorá nie je zaťažená morálnymi ideálmi skutočných hrdinov a k svojmu cieľu smeruje úplne iným spôsobom.
 
Aký veľký priestor však naozaj dostanú postavy Hawkeyho a Natashy Romanov alias Čiernej vdovy vo filme sa dozvieme pri plánovanej celosvetovej premiére a to 1.5.2015
 
Zdroje:  EW, Collider, CMB
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor