Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Christian Bale ako muž na ceste za pomstou v novinke Out of the Furnace

Už nabudúci rok sa v kinách objaví film, v ktorom si hlavnú úlohu zahral čím viac obsadzovanejší Christian Bale. Thriller s názvom Out of the Furnace vychádza a je nakrútený podľa príbehu „The Low Dweller“ od začínajúceho scénaristu Brada Ingelsbyho. Film však bude z predlohy vychádzať len čiastočne a režisér Scott Cooper ho pri prípravných prácach čiastočne prepísal a upravil. O hlavnú úlohu sa v začiatkoch zaujímal Leonardo DiCaprio a réžiu mal v merku samotný Ridley Scott. Avšak obaja páni z projektu vycúvali a réžie sa chopil Scott Cooper a hlavnú úlohu prijal Christian Bale.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]hJH4Nf4jcLg[/youtube]
[youtube width=“600px“ height=“400px“]ClzRVlMhU2E[/youtube]
A o čom film bude?
Príbeh sleduje čerstvo prepusteného väzňa Russella Bazea (Christian Bale), ktorý se snaží socializovať a zapadnúť medzi obyčajných ľudí a zabudnúť na svoju temnú minulosť. Netrvá však dlho a tiene minulosti ho dobehnú. Keď mu niekto zabije mladšieho brata Rodneyho (Casey Affleck) je týmto zistením zdrvený a rozhodne sa vrahov brata vypátrať a potrestať ich. Tým sa opäť dostáva na „šikmú plochu“ a cestu odplaty.
1 2
3 4
5 6
Vo filme sa objaví celá hviezdna „elita“. Okrem Christiana Balea a Caseyho Afflecka uvidíme aj Zoe Saldanu, Woodyho Harrelsona, Willema Dafoea, Foresta Whitakera alebo Sama Sheparda.
out-of-the-furnace-poster-570x844 out_of_the_furnace-550x827  out-of-the-furnace-poster
Celosvetová premiéra filmu je stanovená na 06.12.2013
Zdroje : Screenrant.com, deadline.com, slashfilm.com, comingsoon.net
Čítať viac...
Nahor