Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Chart Show s poslednou časťou sezóny nad priemerom, futbal však opäť televízie zatlačil!

Reprízové Prázdniny už v konkurencii futbalu prepadli.

Do jarného finále dobehol aj posledný zo sezónnych programov Markízy Chart Show. Medzitýždenne síce poklesla o vyše pol ratingu, s výkonom necelých 7 % a podielom 23 % však skončila nad svojím priemerom. Pokles zaznamenala aj Joj s Prázdninami, ktoré však padli až o jeden a pol ratingu s hlbokým podielom len 11 %. Obom televíziám bral futbal na Jednotke, zápas Španielska proti Iránu dosiahol podiely vyše 16 a 18 %.

Medzi menšími stanicami vyskočila Wau s kriminálkami a podielmi pod 5, vyše 6 a až cez 8 %, Doma s Nikdy ťa neopustím uhrala podiely cez 5 a takmer 7 %. Nočný bežec na Dajto podliezol 5 %, X Factor na Plus skončil s podielmi okolo 2 a pod 4 %.

Podvečerný zápas Uruguaja a Saudskej Arábie od 17. hodiny uhral podiely 19 a pod 24 %, Rodinné prípady stúpli na 19 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja ostala hlboko pod 13 %. Televízne noviny šli pod 23 %, Noviny na 21,5 %. Celkovo ich videlo 405-tisíc divákov, Televízne noviny prekročili 290-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa sa v komerčnej cieľovke stala Chart Show, najviac divákov si v stredu pozrelo Noviny Joj.

Čítať viac...
Nahor