Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Nový kontroverzný film so Shia LaBeofom, v ktorom bude bojovať o svoju lásku

Shia LaBeouf začína úspešne raziť cestu talentovaného herca, ktorý sa nebojí aj kontroverzných postáv alebo tém. Po jeho úspešnej veľko blockbusterovej minulosti /Transformers 1 – 3, Indiana Jones a Kráľovstvo krištáľovej lebky, Oko dravca/ sa rozhodol venovať aj finančne menej zaujímavým projektom a tento rok ho môžeme uvidieť hneď v dvoch takýchto snímkoch. Prvý je kontroverzný snímok  režiséra Lars von Triera –  Nymph()maniac a druhým je snímok Charlie Countryman, ktorý vzbudil u filmovej kritiky ako aj u divákou nečakaný úspech na tohtoročnom filmovom festivale Sundance a Berlinale.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]UqnstjzPtfo[/youtube]
Film hovorí o mladíkovi Charlie Countrymanovi ktorému sa v sne zjaví nedávno zosnulá matka a v zjavení ho pošle do Bukurešti. Charlie neváha ani na chvíľu a okamžite tam odlieta. Počas letu zistí, že spolucestujúci umrel počas letu a musí splniť úlohu a oznámiť túto skutočnosť príbuznej na letisku v Bukurešti. Nečaká však že sa do dcéry nebohého zamiluje. Gabi je nadaná hudobníčka a pre Charlieho sa stáva inšpiráciou a zároveň prekliatím. Gabi má vyhliadnutú aj miestny mafiánsky boss, ktorý po zistení že nie je jediný kto je do Gabi zamilovaný posiela svojich hrdlorezov aby Charlieho zlikvidovali a odstránili z cesty. Charlie tak musí chrániť nie len seba ale aj Gabi.
charlie-countryman03 charlie-countryman01 charlie-countryman02 Shia-LaBeouf-naked-Charlie-Countryman-October-2013-640x426
Film režíroval Fredrik Bond a vo filme sa okrem Shia LaBeoufa objavia aj  Mads Mikkelsen, Evan Rachel Wood, Melissa Leo, Rupert Grint, Vincent D’Onofrio, Til Schweiger, James Buckley, Aubrey Plaza, Claudiu Trandafir, Vanessa Kirby, Lachlan Nieboer a John Hurt. O atmosferickú hudbu k filmu sa postarala formácia Moby.
charlie-countryman-poster01 charlie-countryman-poster03 charlie-countryman-poster02
Celosvetovú premiéru ma film naplánovanú na 15.11.2013
Zdroje : Hollywoodrepiorter.com, Screnrant.com, Joblo.com
Čítať viac...
Nahor