Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Blbí a blbší 2 – vracajú sa po dvadsiatich rokoch! Máme prvé oficiálne fotky!

Pred dvadsiatimi rokmi vtrhla na plátna kín dvojica Jim Carrey a Jeff Daniels, ktorý v komédii Blbý a blbší excelovali v úlohách „hlupákov“, ktorých i napriek ich naturelu ste museli mať jednoducho radi. Dlho sa špekulovalo či sa zrodí priame pokračovanie filmu a projekt sa na veľa rokov „pochoval“. Minulý rok sa však opätovne dostali do médií informácie o opätovnom vzkriesení filmu. Keď Jeff Daniels súhlasil s pokračovaním a po dlhšom rozhodovaní sa k projektu opäť pridal Jim Carrey bolo jasné, že pokračovania sa určite dočkáme.
Teraz sa dostali do obehu prvé fotografie ústrednej dvojice, ktoré zverejnil na svojom WhoSay profileJim Carrey. Páni sú evidentne postarší ale energia z nich srší živočíšna energia.
Dumb-and-Dumber-To-Carrey-550x309 Dumb-and-Dumber-To-Official-550x366
Prvá synopsa pokračovania filmu berieme zatiaľ z rezervou, ale rozhodne znie zaujímavo.
Dej by sa mal odohrávať  dvadsať rokov po prvom stretnutí  a peripetiách dvojice, čo ale vôbec neznamená, že by Harry a Lloyd psychicky dozreli. V svojich srdciach sú to stále malé deti. Dvojka sa stretne po rokoch a zlom prichádza vtedy, keď  sa jeden z dvojice dozvie , že niekde vo svete splodil dieťa. Žiaľ, „hrdý“ otec má však problém s ľadvinami a rozhodne sa vyhľadať svojho potomka a jednu ľadvinu si od neho vypýtať.
blby a blbsi  Dumb and Dumber 2 Movie
                                     rok 2013                                               rok  1993
Znie to šialene ? Určite áno a nám neostáva nič iné len čakať do budúceho roka, kedy film dorazí do kín.
Réžie sa ujalo súrodenecké duo Bobby a Peter Farrelly. Okrem toho si vo filme zahrajú Cam Neely a Kathleen Turner.
Zdroje : Collider, Geektyrant.com, filmofilia.com
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor