Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Batman vs. Superman: Na svete je prvý trailer a plagáty k najočakávanejšej premiére roka 2016! (+ info, foto)

Nakrúcanie očakávaného filmu štúdií Warner Bros. Pictures „Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti,“ režiséra Zacka Snydera odštartovalo v roku 2014 a do kín sa dostane v marci 2016. V hlavných úlohách sa predstavia Henry Cavill v úlohe Clarka Kenta (Supermana) a Ben Affleck ako Bruce Wayne (Batman). Na svete je už aj prvý trailer a plagáty k filmu (tie nájdete na konci článku).

Vo filme s originálnym názvom „Batman vs. Superman: Dawn of Justice“ si ďalej zahrajú Gal Gadot ako Diana Prince /Wonder Woman), Amy Adams, Laurence Fishburne, Holly Hunter a z filmu “Muž z ocele” prichádza Diane Lane. V úlohe Lexa Luthora sa predstaví Jesse Eisenberg a Alfreda si zahrá Jeremy Irons.

batman vs superman 2

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti napísali Chris Terrio a David S. Goyer. Producentmi sú Charles Roven a Deborah Snyder. Film sa nakrúcal a nakrúca v Michigan Motion Picture Studios, Detroite, Michigane, Illinois, Afrike a Južnom Pacifiku.

batman vs superman 1

Celosvetová premiéra filmu „Batman vs. Superman: Dawn of Justice“ je naplánovaná na 25. marca 2016. Snímku nakrúcajú na motívy Supermana vytvoreného Jerrym Siegelom & Joe Shusterom, Batmana vytvoreného Bobom Kaneom a Wonder Woman vytvorenej Williamom Moultonom Marstonom, ktorí sa objavili v komiksoch publikovaných spoločnosťou DC Entertainment.

batman vs superman plagat 2 batman vs superman plagat 1

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor