Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Atmosferický horor Deliver Us from Evil s Ericom Banom nás bude desiť už toto leto!

Ak ste fanúšikom paranormálnych hororov alebo thrillerov určite nevynechajte najnovší film režiséra Scotta Derricksona (Sinister, V moci diabla) s názvom Deliver Us from Evil. Film vychádza z literárnej predlohy Ralpha Sarchieho a Lisy Collier Cool z roku 2001 pod názvom „Beware the Night“.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]KiIxgiReLeU[/youtube]
[youtube width=“600px“ height=“400px“]b6zZ8UfEzr8[/youtube]

Príbeh sa sústreďuje na newyorského policajta, ktorý dostane na starosť vyšetrovanie veľmi zvláštneho prípadu. Aby sa v prípade orientoval a porozumel tajomným a záhadným súvislostiam, rozhodne sa prijať pomoc od kňaza, ktorý sa ho snaží presvedčiť, že za podivuhodným zločinom stojí človek ovládaný démonickými silami. Spolu tak začnú čeliť nepriateľovi väčšiemu ako si pôvodne mysleli.

deliver-us-from-evil01  deliver-us-from-evil03

Hlavnú úlohu policajta stvárni Eric Bana (Mníchov, Star Trek, Hanna) a kňaza, ktorý mu pomáha pri vyšetrovaní, stvárni Édgar Ramirez (Uhol pohľadu, Hnev Titánov). Vo filme tiež uvidíme  Oliviu Munn, Jennu Gavigan, Joela McHalea, Dorian Missick, Chris Coy a Seana Harrisa. Film sa nakrúcal v pochmúrnom prostredí mestskej štvrte Bronx v New Yorku za zvýšených bezpečnostných opatrení. Film produkuje sám „veľký“ producent Jerry Bruckheimer.

Celosvetová filmová premiéra je stanovená na 02.07.2014 a do slovenskej kino distribúcie by sa mal film dostať 07.08.2014.
Zdroje : Collider.com, ScreenRant.com
Čítať viac...
Nahor