Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

American Hustle – prichádza hviezdami nabitý film!

Režisér David O. Russell sa po oscarovom úspechu jeho posledného filmu Terapia láskou vracia s novým filmom American Hustle, plným hereckých hviezd a opäť s hercami Bradley Cooperom, Jennifer Lawrence a obľúbencom Christianom Baleom. Hviezdu hereckú zostavu doplnia Jeremy Renner,  Amy Adams, Robert De Niro či Michael Peña. Scenáristicky film pripravili Eric Warren Singer a David O. Russell.

 

Film American Hustle ja nakrútený  na základe skutočných udalostí, tzv. Abscam operácie. Prináša príbeh geniálneho kriminálnika Irvinga Rosenfelda (Christian Bale) a jeho partnerky v zločine a zároveň milenky Sydny Prosser (Amy Adams), ktorá tiež vyniká svojou prefíkanosťou. Dvojica je nútená spolupracovať s bláznivým agentom FBI Richiem DiMaso (Bradley Cooper) a zapletie s sa tak s mocenskou smotánkou v New Jersey, ktorej kľúčovou postavou je politik Carmine Polito (Jeremy Renner). Hrozbu tiež predstavuje aj Irvingova nevypočítateľná manželka Rosalyn Rosenfeld (Jennifer Lawrence), ktorá môže spustiť lavínu problémov.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]QhB6o3Dtwjs[/youtube]

Nakrúcalo sa v USA, konkrétne v americkom štáte Massachusetts, v mestách Boston, Worcester, Salem a Medford.  Nakrúcanie v Bostone muselo byť odložené z dôvodu bombového atentátu, ktorý sa udial v rámci Bostonského maratónu. Bradley Cooper bol šokovaný brutalitou, ktorá sa udiala a navštevoval obete útoku po nemocniciach.

American+Hustle AMERICAN-HUSTLE-1 Bradley-Cooper-Amy-Adams-American-Hustle-SetAmerican+Hustle+american-hustle-640ChristianBaleBald_Photo1

 

Film bude mať svetovú premiéru 25.12.2013.

 

AMERICAN-HUSTLE- Oscars 2014: American Hustle

Zdroje : insidemovies.com, rollingstone.com, comingsoon.net, justjared.com

Čítať viac...
Nahor