Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day – nová komédia podľa svetového bestselleru!

Štúdio Walt Disney prinesie tento rok do kín komédiu, ktorá bola natočená podľa svetového bestselleru spisovateľky Judith Viorst s názvom Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day . Kniha, ktorá sa objavila na pulte kníhkupectiev v roku 1972, sa stala hitom a predalo sa z nej viac ako 2 milióny kusov. Štúdio Walt Disney hľadalo dlhšie námet pre rodinnú komédiu a nakoniec sa chopilo práve tejto predlohy.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]44xvWIBmtfY[/youtube]

Film sleduje príbeh 11-ročného Alexandra (Ed Oxenbould), ktorý sa preberie jedno ráno a s údivom zistí, že má vo vlasoch vlepenú žuvačku. Ako však jeho deň postupuje, zisťuje, že ho strieda jedna „katastrofa a nešťastie“ za druhým. Keď však začne rozprávať svoje zážitky dňa svojim blízkym, nenájde u nich pochopenie a začne sa pýtať či nešťastia postihujú len jeho. Čoskoro zistí, že nie je sám, kto prežil cez deň „peklo“, keď jeho matka (Jennifer Garner), otec (Steve Carell), brat (Dylan Minnette) a sestra (Kerris Dorsey) sa ocitnú v podobných situáciách a zažijú rovnako zlý deň.

Alexander_Poster

Filmové obsadenie je hviezdne a v hlavných úlohách zažiari hlavne Steve Carell a Jennifer Garner a sekundovať im budú už spomínaný Dylan Minnette, Bella Thorne, Jennifer Coolidge, Burn Gorman, Megan Mullally, Kerris Dorsey, Mary Matilyn Mouser, Samantha Logan a Jean-Christophe Tremblay.

hr_Alexander_Bad_Day_Set_Photos_8-banner

Film režíroval Miguel Arteta. Svetová filmová premiéra je stanovená na 10. 10. 2014.

Zdroje : GeekTyrant.co, Collider.co

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor