Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Aktualizácia : prvý trailer filmu MALEFICENT s Angelinou Jolie v úlohe zlej a zákernej pani všetkého zla

[highlight]AKUALIZÁCIA : Prinášame Vám prvý teaser trailer na filmovú rozprávku MALEFICENT s Angelinou Jolie ako zlou a zákernou pani všetkého zla. Taktiež máme pre Vás aktuálne fotografie z filmu a aktuálny filmový plagát. Premiéra filmu spoločnosti Disney Pictures je stanovená na 30.5.2014! [/highlight]

[youtube width=“600px“ height=“400px“]EYemY3xFsB4[/youtube]

Angelina-Jolie-as-Maleficent Maleficent-Movie-pic (1) Maleficent-Movie-pic (2) Maleficent-Movie-pic (3)

maleficent-620x923 Maleficent Movie

Filmová spoločnosť Disney uvedie v marci budúceho roka do kín dlho očakávaný snímok v hlavnej úlohe s Angelinou Jolie – MALEFICENT. Vyslankyňa dobrej vôle OSN a šesťnásobná matka sa však predstaví v úlohe zlej, zákernej víly – Pani všetkého zla. Fantasy film je novým spracovaním klasickej rozprávky o Šípkovej Ruženke, ktorý sa pozrie na jej príbeh práve očami Pani všetkého zla – Maleficent. Štúdio stavilo na extravagantnejší vizuál snímky a film by sa mal teda vizuálne podobobať Burtonovej Alici v krajine zázrakov. O scenár sa postarala Linda Woolverton, ktorá je ako scenáristka podpísaná pod filmami Kráska a zviera (1991), Leví kráľ (1994) a už spomínanej Alici v krajine zázrakov (2010). Pôvodne mal film režírovať Tim Burton, ale nakoniec sa filmu ujal debutujúci režisér Robert Stromberg. Ten sa však vo filmovom priemysle pohybuje dlhší čas a pred režisérskym debutom pripravoval triky a výpravu u filmov ako Avatar, Alica v krajine zázrakov, Zlatý kompas, Muži v čiernom 2 alebo Piráti z Karibiku.  Ale aj tak je prekvapjúce že štúdio Disney zverilo tento projekt práve tomuto mužovi i keď asi predstava a nástrel ktorý štúdiu Stromberg predostrel museli zabrať.

 

maleficentMALEFICENT

 

 

Ako sa vyjadrila Angelina Jolie k postave Maleficent, nebude to len záporná postava. Bude mať svoju motiváciu, svoje dôvody a svoju ľudskosť. Šípkovú Ruženku alebo ako ju v Amerike volajú – princeznú Auroru si zahrá talentovaná Elle Fanning (mladšia sestra Dakoty Fanning), ktorú sme mohli vidieť vo filmoch Super 8 (2011) alebo Kúpili sme ZOO (2011). Média aj priniesli zaujímavú informáciu, že vo filme si zahrali aj tri deti Angeliny Joie a konkrétne, že princeznu Auroru v detskom veku stvárnila štvorročná Vivienne Jolie-Pitt. Taktiež na verejnosť prenikla informácia, že vo filmovej scéne krstín malej princezny diváci uvidia aj osemročného Paxa a sedemročnú Zaharu. Tak ako v ostatných filmoch si Angelina Jolie zahrala všetky scény bez kaskadérskej pomoci. Vo filme si ďalej zahrajú aj Sharlto Copley (District 9, Elysium)  ktorý si zahrá kráľa Štefana, otca Aurori. V úlohe mladého princa sa predstaví Brenton Thwaites a v úlohe škriatkov Juno Temple a Imeldu Staunton.

Prinášame Vám tiež zábery z nakrúcania exteriérových scén filmu.

 

jolie 4jolie 1jolie 2 Angelina-Jolie-Maleficent-Set-Her-KidsVivienne & Knox Watch Angelina At Workjolie 3

 

Fantasy Maleficent bude prvou snímkou s Angelinou Jolie po filme Turista (2010). Vlani ako režisérka debutovala drámou In the Land of Blood and Honey (2011).

Celosvetová premiéra je naplánovaná na 14.3.2014

 

Zdroje : E!online.com, Collider, EW.com, Daily Mail, Celebuzz, JustJared.com

Čítať viac...
Nahor