Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

AKTUALIZÁCIA: Plnohodnotný trailer Expendables 3 je konečne na svete!

[highlight] Pozrite si najnovší  plnohodnotný trailer plný akcie a špeciálnych efektov už tretieho pokračovania série ExpendablesV kinách sa na nás vyrútia už toto leto 15. 8. 2014![/highlight]

[youtube width=“600px“ height=“400px“]4xD0junWlFc[/youtube]

 

EXP1 EXP2 EXP3 EXP4 EXP5 EXP6 EXP7 EXP8 EXP9 EXP10 EXP11 EXP12 EXP13 EXP14 EXP15 EXP16

Barney Ross (Sly Stallone), Lee Christmas (Jason Statham) a zvyšok tímu prišiel do kontaktu s Conradom Stonebanksom (Mel Gibson) už v dávnejšej minulosti pri zakladaní Expendables. Po čase sa ale cesty Barneyho Rossa a Conrada Stonebanksa rozišli.  Stonebanks sa totiž venoval nelegálnemu obchodu so zbraňami, a preto ho bol nútený Barney zabiť a obchod zlikvidovať. Aspoň bol o tom presvedčený, že tak aj učinil. Nevedel však, že Conrad svoju smrť nafingoval a teraz opäť prichádza, aby vykonal svoju krvavú pomstu nielen na Rossovi ale na celom tíme Expendables.  Odpoveďou Barneyho Rossa je aj naverbovanie štyroch mladých žoldnierov do tímu, ktorí sú špičkou v hi-tech technológiách a odborníkmi v boji s najnovšími typmi zbraní.

The-Expendables-3-Teaser-Trailer-slice-585x350

Vo filme sa objaví herecká elita Hollywoodu – Sylvester Stallone,  Arnold SchwarzeneggerHarrison FordJason StathamDolph LundgrenKellan Lutz, Terry Crews, Randy Coutur, Ronda RouseyVictor OrtizAntonio BanderasMel Gibson a Jet Li.

Režíruje Patrick Hughes, scenár napísal  Sylvester Stallone a premiéra je naplánovaná na 15.8.2014

Zdroje : Collider.com, Geektyrant.com,  Screenrant.com, Cinemablend.com

Čítať viac...
Nahor