Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

AKTUALIZÁCIA: Najnovší dych berúci trailer k filmu GRAVITY!

[highlight] Aktualizácia!   Prinášame Vám najnovší trailer k filmu GRAVITY režiséra Alfonso Cuaróna s Georgeom Clooneym a Sandrou BullockRežisér James Cameron (Terminátor, Votrelci, Titanic alebo Avatar) sa po projekcii filmu na filmovom festivale v Benátkach podelil o svoje pocity z filmu a povedal, že je ohromený týmto filmom. Tiež prehlásil, že film GRAVITY je najlepším filmom z vesmíru všetkých dôb!  Slovenská premiéra filmu je stanovená na 3.10.2013 [/highlight]

[youtube width=“600px“ height=“400px“]OiTiKOy59o4[/youtube]
Režisér mexického pôvodu Alfonso Cuarón prekvapil už viacerými svojimi snímkami (Veľké nádeje, Harry Potter a väzeň z Azkabanu či Potomkovia ľudí),  kde dokázal, že  štýl jeho rozprávania príbehu je po stránke obsahovej a obrazovej veľmi nekonvenčný a novátorský.  Preto prekvapilo že dlhšiu dobu o ňom nebolo počuť a akoby zmizol z povrchu zemského. Teraz, po piatich rokoch od jeho posledného režisérskeho počinu, prichádza do kín adrenalínom nabitý film GRAVITY / GRAVITÁCIA, v ktorom si zahrali George Clooney a Sandra Bullock. Netradičný remeslný prístup k vesmírnemu dobrodružstvu, oslnivé herecké výkony a osemdesiatmilionový ($) rozpočet.  To sú pozitíva filmu, ktoré by mohli byť pretavené do remeselne nadštandardnej, vizuálne podmanivej a emóciami nabitej filmovej chuťovky !
[youtube width=“600px“ height=“400px“]C4pcg7bXgmU[/youtube]
246210id1a_Online_Jpegs_Only_Ver2_B_Press.inddgravity-alt-poster-doaly-small
Synopsa :
Sandra Bullock hrá doktorku Ryan Stoneovú, talentovanú odborníčku a  vývojárku liečiv, ktorá má prvý krát v živote pracovať vo vesmírnom laboratóriu. V raketopláne ju spreváoza Matt Kowalsky (Clooney), který velí svojej  poslednej vemírnej misii pred odchodom do dôchodku. Pri zdanlivo rutinnom výstupe do kozmu ale príde ku katastrofe. Raketoplán je zničený a Stoneová a Kowalsky sú úplne odrezný od Zeme, odkázaní iba jeden na druhého a ich plavidlo je unášané do hlubín vesmíru. Vysielačka je hluchá a s dochádzjúcím kyslíkom dvojicu naplňuje strach a panika. Jediná šanca na návrat domov by prekvapivo mohol  byť postup daľej do vesmírnej prázdnoty.
George_Clooney_ bullock gravity
gravity-sandra-bullock-george-clooney-slice
Zdroje :  TotalFilm, Entertaiment Weekly
Čítať viac...
Nahor