Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

AKTUALIZÁCIA: Expendables 3 – najnovší trailer a 16 charakterových plagátov!

[highlight] Pozrite si najnovší  teaser trailer + 16 charakterových promo plagátov už tretieho pokračovania Expendables 3 / Nezničiteľní 3. V kinách už 15.8.2014 ![/highlight]

[youtube width=“600px“ height=“400px“]5bPJrbzjLls[/youtube]

[youtube width=“600px“ height=“400px“]OuXkXJ1fPuk[/youtube]

EXP1 EXP2 EXP3 EXP4 EXP5 EXP6 EXP7 EXP8 EXP9 EXP10 EXP11 EXP12 EXP13 EXP14 EXP15 EXP16

Barney Ross (Sly Stallone), Lee Christmas (Jason Statham) a zvyšok tímu prišiel do kontaktu s Conradom Stonebanksom (Mel Gibson) už v dávnejšej minulosti pri zakladaní Expendables. Po čase sa ale cesty Barneyho Rossa a Conrada Stonebanksa rozišli.  Stonebanks sa totiž venoval nelegálnemu obchodu so zbraňami, a preto ho bol nútený Barney zabiť a obchod zlikvidovať. Aspoň bol o tom presvedčený, že tak aj učinil. Nevedel však, že Conrad svoju smrť nafingoval a smrti unikol a teraz opäť prichádza, aby vykonal svoju krvavú pomstu nielen na Rossovi ale na celom tíme Expendables.  Odpoveďou Barneyho Rossa je aj naverbovanie štyroch mladých žoldákov do tímu, ktorí sú špičkou v hi-tech technológiách a odborníkmi v boji s najnovšími typmi zbraní.

The-Expendables-3-Teaser-Trailer-slice-585x350

Vo filme sa objaví celá herecká elita Hollywoodu – Sylvester Stallone,  Arnold SchwarzeneggerHarrison FordJason StathamDolph LundgrenKellan Lutz, Terry Crews, Randy Coutur, Ronda RouseyVictor OrtizAntonio BanderasMel Gibson a Jet Li.

Režíruje Patrick Hughes, scenár napísal  Sylvester Stallone a premiéra je naplánovaná na 15.8.2014

Zdroje : Collider.com, Geektyrant.com,  Screenrant.com, Cinemablend.com

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor