Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Aktualizácia: Blbý a blbší 2 sa po dvadsiatich rokoch vracajú na plátna kín! Pozrite si aktuálny trailer!

[highlight] Aktualizácia: Nie je to tak dávno, čo sme písali o pripravovanom pokračovaní filmu Dumb a Dumber To / Blbý a blbší 2. Dnes si môžete pozrieť aktuálny trailer a plagát k pokračovaniu kultového filmu s Jimom Carreym a Jeffom Danielsom v hlavnej úlohe. Celosvetová premiéra je naplánovaná na 14. 11. 2014! [/highlight]
[youtube width=“600px“ height=“400px“]2fvoau0ekWk[/youtube]
dumb2
dumb2.1
Pred dvadsiatimi rokmi vtrhla na plátna kín dvojica Jim Carrey a Jeff Daniels, ktorý v komédii Blbý a blbší excelovali v úlohách „hlupákov“, ktorých i napriek ich naturelu ste museli mať jednoducho radi. Dlho sa špekulovalo či sa zrodí priame pokračovanie filmu a projekt sa na veľa rokov „pochoval“. Minulý rok sa však opätovne dostali do médií informácie o opätovnom vzkriesení filmu. Keď Jeff Daniels súhlasil s pokračovaním a po dlhšom rozhodovaní sa k projektu opäť pridal Jim Carrey, bolo jasné, že „dvojky“ filmu sa určite dočkáme.
Teraz sa dostali do obehu prvé fotografie ústrednej dvojice, ktoré zverejnil na svojom WhoSay profile Jim Carrey. Páni sú evidentne postarší ale srší z nich živočíšna energia.
Dumb-and-Dumber-To-Carrey-550x309 Dumb-and-Dumber-To-Official-550x366
Prvú synopsu pokračovania filmu berieme zatiaľ z rezervou, ale rozhodne znie zaujímavo.
Dej by sa mal odohrávať  dvadsať rokov po prvom stretnutí  a peripetiách dvojice, čo ale vôbec neznamená, že by Harry a Lloyd psychicky dozreli. V svojich srdciach sú to stále malé deti. Dvojica sa stretne po rokoch a zlom nastane, keď sa jeden z dvojice dozvie, že niekde vo svete splodil dieťa. Žiaľ, „hrdý“ otec má však problém s ľadvinami a rozhodne sa vyhľadať svojho potomka a jednu ľadvinu si od neho vypýtať.
blby a blbsi  Dumb and Dumber 2 Movie
                                     rok 2013                                               rok  1993
Znie to šialene ? Určite áno a nám neostáva nič iné len čakať do budúceho roka, kedy film dorazí do kín.
Réžie sa ujalo súrodenecké duo Bobby a Peter Farrelly. Okrem toho si vo filme zahrajú Cam Neely a Kathleen Turner.
Zdroje : Collider, Geektyrant.com, filmofilia.com
Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor