Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Akčná „klasika“ Hercules: The Legend Begins to roztočí v kinách v lete budúceho roku

Tak to vyzerá, že budúci rok sa dočkáme množstva filmov čerpajúcich z dávnej gréckej mytológie alebo filmov, ktoré sa odohrávajú v tomto období. Ako však budú rešpektovať historické či mytologické udalosti či príbehy je však otázne. Na našom portáli sme už písali o pripravovanom filme režiséra Paula W. S. Andersona – Pompeii, alebo o projekte Hercules: The Thracian Wars režiséra Bretta Ratnera. K snímkam, ktoré uvidíme budúci rok v kinách, určite patrí aj film producentov The Expendables a režiséra fínskeho pôvodu Rennyho HarlinaHercules: The Legend Begins.
[youtube width=“600px“ height=“400px“]Em6Yw_EXNRA[/youtube]
Vo filme sa stretávame s Herkulesom v období, kedy vôbec netuší o svojom božskom pôvode a spojení, so samotným Diom. Prežíva a užíva si svoj život ako mladý muž. Prvé lásky a objavovania či nedorozumenia a roztržky v rodine, sú na dennom poriadku. Zamiluje sa aj do krásnej Hebe (Gaia Weiss), ktorá je však zasľúbená jeho nevlastnému bratovi Ifikléovi (Liam McIntyre), a tak je Herkules nevlastným otcom, králom Amfityónom (Scott Adkins), vyhnaný do Egypta, kde sa stane otrokom. V Egypte musí bojovať ako gladiátor a postupom času si vybuduje rešpekt a stane sa vodcom povstania voči nezmyselnému útlaku a zotročovaniu. Herkules sa dozvie, že je synom boha Dia a že jeho život a osud je predurčený na vyššie ciele. Herkules svoje poslanie prijíma, ale predtým sa musí pomstiť svojim nepriateľom v rodine a navrátiť sa k milovanej Hébe.
v7oi r87d j5yy pmrr pfgy qmxz
movie-trailer-hercules-the-legend-begins-1024x576 3n19 eb7e Kellan-Lutz-Hercules-The-Legend-Begins1-e1381706082156
Film sa nakrúcal v 3D formáte a podľa traileru pôjde o zaujímavý zážitok plný bojových akcií ako aj nadupaných akčných scén. Film sa nakrúcal kompletne celý v Bulharsku.
V hlavnej úlohe Hercula sa nám predstaví talentovaný Kellan Lutz (Súmrak, Nočná mora z Elm Street , Aréna) a okrem neho si vo filme zahrali , Richard Reid, Roxanne McKee, Scott Adkins, Liam McIntyre, Johnathon Schaech, Gaia Weiss, Rade Šerbedžija, Kenneth Cranham, Luke Newberry alebo Bashar Rahal.
cyc3
Film má naplánovanú americkú premiéru na marec roku 2014 a do Európy príde koncom júla 2014.
Zdroje : Comicbookmovie.com, Collider.com, Justjaredjr.com, eonline.com
Čítať viac...
Nahor