Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Akciou „nadupaný“ medzinárodný trailer akčného sci-fi hitu leta 2014 – Strážcovia galaxie!

[highlight]AKTUALIZÁCIA: Vychutnajte si plnohodnotný medzinárodný trailer k filmu  The Guardians of the Galaxy / Strážcovia Galaxie s Chrisom Prattom, Zoe Saldanovou,  Daveom Bautistom, Glen Close,  Karen Gillian alebo Beniciom del Torom. Film vtrhne na plátna kín už 1. 8. 2014! [/highlight]

[youtube width=“600px“ height=“400px“]3CqymRQ1uUU#t=123[/youtube]

[youtube width=“600px“ height=“400px“]9bz0QOOT9Hk[/youtube]

Synopsa:

Sebavedomý a drzý dobrodruh Star-Lord, vlastným menom Peter Quill (Chris Pratt) sa stáva obeťou lovu zo strany skupiny  nájomných zabijakov potom, ako ukradne záhadný predmet guľovitého tvaru zvaný Orb. Ten sa snaží všetkými silami ukoristiť aj mocný zločinec Ronan (Lee Pace), ktorého ambície ohrozujú celý vesmír. Aby sa vyhol neodbytnému Ronanovi, je Peter nútený spojiť sa so štvoricou rôznorodých stratených existencií, medzi ktorých patrí expert na zbrane Rocket Raccoon (Bradley Cooper), chodiaci strom Groot (Vin Diesel), smrtiaca a tajomná Gamora (Zoe Saldana) a Drax Destroyer (Dave Bautista), ktorého do akcie ženie túžba po pomste. Keď však Peter odhalí skutočnú silu Orbu a hrozbu, ktorú predstavuje pre celý vesmír, je len na ňom, aby presvedčil svojich rozhádaných spoločníkov na posledný zúfalý vzdor. Osud galaxie pritom visí na vlásku.

 

1525118_10152258139935808_9208349176270094853_n

 

Pôvodná „komixová tímovka“ The Guardians of the Galaxy je zložená zo zvláštnych “kriminálnych” bytostí z vesmíru. Jej úlohou  je čeliť a poraziť kozmické sily nepredstaviteľných rozmerov. Je dobré vedieť, že The Guardians of the Galaxy sú vlastne ekvivalentom The Avangers, ale odohrávajú sa vo vesmíre.

guardiansgalaxybeniciodeltorcollectorstill guardiansgalaxydraxstill guardiansgalaxygamorastill guardiansgalaxygrootstill guardiansgalaxychrispratt2still guardiansgalaxychrispratt3still guardiansgalaxychrispratt4still guardiansgalaxychrisprattstill guardiansgalaxykarengillannebulastill guardiansgalaxyrocketgrootstill guardiansgalaxyrocketraccoonstill guardiansgalaxyshipstill

V réžii Jamesa Gunna si zahrali Vin DieselZoe Saldana, John C. ReillyChris PrattKaren GillanBenicio Del ToroMichael Rooker, Lee PaceGlenn CloseDave BautistaOphelia LovibondDjimon HounsouEnzo Cilenti a Bradley Cooper.

rocket-raccoon-gotg-ani-1 rocket-raccoon-gotg-ani-2

Zdroje : Collider.com, Movies.cosmicbooknew.com, Totalfilm.com

Čítať viac...

Viac v Kino

Nahor