Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: Daniela Matušková

Zaujímavosti

Adela si splní dlhoročnú túžbu: Po trápení si s Vinczem adoptujú bábätko!

Moderátorský pár sa pokúšal o splodenie dieťaťa neúspešne, rodičmi sa chcú stať s adoptovaným dieťaťom.

Dlhodobo najúspešnejšej slovenskej moderátorke Adele Vinczeovej sa môže splniť dlhoročný sen. Už niekoľko rokov sa pokúšala o počatie potomka, no nebolo jej dopriate. Najväčšiu ranu jej osud zasadil v roku 2013, kedy sa jej podarilo otehotnieť, no v siedmom týždni potratila, navyše sa do komplikovanej situácie dostala aj so svojím manželom Viktorom Vinczem, ktorý má problémy s plodnosťou. Ten už pred tromi rokmi otvorene priznal trápenie cez sociálnu sieť, keď sa mu s manželkou nedarilo počať dieťa.

Pár už dlhšie skloňoval možnosť adopcie, aj keď mali preferovať splodenie spoločného potomka. Dnes už definitívne rozbehli adopčný proces, ktorý štandardne trvá aj niekoľko rokov. Adela a Viktor Vinczeovci sa ale rozhodli pre adopciu, a tak o pár rokov sa najvychytenejšia moderátorka na Slovensku môže stiahnuť z obrazoviek a odísť na vytúženú materskú dovolenku.

„Cesta k adopcii je dlhá, komplikovaná a kedykoľvek sa z nej dá zísť, keď príde pochybnosť. My sme vo fáze prípravy spoznávania tejto cesty,“ povedala Novému Času moderátorka.

Vinczeová aktuálne moderuje tri televízne projekty. Od začiatku roka pokračovala jej stredajšia Chart Show, ktorá v tejto sezóne zoslabla do podpriemerov, v polovici marca ju však nahradí ďalšia šou Vinczeovej, ktorú moderuje s Danom Danglom Dvaja na jedného. Na Dvojke zároveň pokračuje s jej talkshow Trochu inak.

Čítať viac...
Nahor