Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Kino

Adam Sandler a Drew Barrymore opäť spolu v novej romantickej komédii BLENDED!

Adam Sandler patrí ku komikom, ktorý je divákmi milovaný ale zároveň aj nenávidený. Dôvod na to dáva Adam Sandler sám a to preto, že jeho filmy sú určené skôr pre mladšie filmové publikum, ktoré má rád plytký a po väčšinou bezduchý humor. Adamova kariéra sa začala úspešne rozbiehať v 80-tich rokoch, ale prvé veľké úspechy dosiahol až začiatkom rokov 90-tych a to romantickou komédiou režiséra Franka Coraciho PIESEŇ PRE NEVESTU, kde si zahral po boku Drew Barrymore. Potom nasledoval megaúspech v infantilnej komédii WATERBOY / ROZNÁŠAČ VODY a následne na základe tohto úspechu si Adam Sandler mohol začať vyberať filmové úlohy, produkovať a písať scenáre. Do jeho port fólia patria filmy ako VEĽKÝ TATO, DEUCE BIGALOW: DOBRÝ STRIPTÉR, ktorý aj produkoval, MALÝ NICKY či ZVIERA.

Najväčšie úspechy ale väčšinou priniesli romantické komédie, kde mu sekundovala Drew Barrymore. V roku 2004 sa s ňou po druhýkrát stretol v projekte 50-KRÁT A STÁLE PO PRVÝKRÁT, ktorú režíroval Peter Segal. Ten režíroval aj jeho predchádzajúci hit KURZ SEBAOVLÁDANIA, kde si zahral po boku Jacka Nicholsona. Po menej úspešných projektoch prišli opäť dobré časy v podobe filmov DOSPELÁCI a DOSPELÁCI 2, ktoré opäť Adama Sandlera „vykopli“ na výslnie. Jeho najnovším filmom, ktorý sa dostane do kín v máji, je film BLENDED, kde sa opätovne a už po tretíkrát stretol s Drew Barrymore.

[youtube width=“600px“ height=“400px“]_BtGeSaGodY[/youtube]

Táto romantická komédia hovorí o otcovi troch dcér a slobodnej matke s dvomi synmi, ktorí sa stretávajú „náhodne“ v bizarných životných situáciách. Ich spoločné neúspešné rande a sled súvislostí vyústi návštevou rodinného strediska a spoločnou cestou do Afriky, kde nakoniec zistia, že sú si súdení viac ako si pôvodne vôbec mysleli.

blended3 blended2 blended1

Vo filme v réžii Franka Coraciho, ktorý stojí za väčšinou filmov s Adamom Sandlerom (Pieseň pre nevestu, Klik – život na diaľkové ovládanie, Roznášač vody, Zoošetrovateľ), si zahrajú aj Bella Thorne,  Terry Crews, Joel McHale, Wendi McLendon-Covey, Chelsea Handler, Kevin Nealon alebo Emma Fuhrmann.

blended main ban blended-movie-banner

Celosvetová premiéra filmu je naplánovaná na 23.05.2014

Zdroje : Cinemablend.com, Collider.com

Čítať viac...
Nahor